X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Autoszyby - nowy produkt w Generali Direct

2011-03-23 08:31 środa
Starając się konsekwentnie poszerzać ofertę w ramach kanału sprzedaży bezpośredniej z początkiem marca br. Generali Direct wprowadziło nowy produkt dostępny przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego AC i/lub OC.

Nowa propozycja Generali Direct obejmuje możliwość ubezpieczenia wszystkich szyb w samochodzie osobowym jako element dodatkowy do zakupu przy ubezpieczeniach komunikacyjnych. Produkt nie jest dostępny samodzielnie. Ubezpieczający sam określa sumę ubezpieczenia, która powinna zawierać się w przedziale od 3 do 6 tys. złotych. Dopłata za opcję „Autoszyby” do składki rocznej za ubezpieczanie komunikacyjne wynosi ok. 85 złotych.

Produkt funkcjonuje na tej samej zasadzie jak usługa assistance. Oznacza to, że szkoda związana z uszkodzeniem szyby zgłaszana jest bezpośrednio do ubezpieczyciela, który naprawę zleca firmie zewnętrznej.  W ramach umowy Klientowi przysługuje wymiana bądź naprawa uszkodzonej szyby.

Korzyści

Istotnym atutem usługi jest szybka likwidacja szkody nawet w ciągu 24 godzin (w zależności od uszkodzenia i dostępności w najbliższym serwisie). Jest ona realizowana w ramach produktu „Autoszyby” dzięki czemu Klient nie traci zniżek w ubezpieczaniu AC za tzw. jazdę bezszkodową.  Ochrona obowiązuje na terytorium Polski a także poza granicami kraju.

„Znając potrzeby naszych Klientów staramy się zapewniać  im bogatą ofertę dzięki której będą mogli zabezpieczać się na wszelkie wypadki losowe i jednocześnie  kompleksowo korzystać  z usług Generali. Wprowadzając do oferty Generali Direct nowy produkt „Autoszyby” pragniemy wszystkim posiadaczom samochodów dać poczucie bezpieczeństwa w przypadku uszkodzenia szyb ich pojazdów oraz poczucie komfortu, związanego z brakiem utraty zniżek w ramach umowy głównej AC”- podkreśla Tadeusz Wójcicki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej w Grupie Generali.

Trwają przygotowania do wdrożenia w tym roku produktu „Autoszyby” również do sieci sprzedaży agencyjnych w Generali.

Informacja prasowa Generali z dnia 22.03.2011 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
  • 2011-08-13 20:42 sobota ~bizarre | [+] odpowiedz
    dobra opcja - powinna zmniejszyć liczbę kierowców, którzy w jakiś głupi sposób tracą zniżki za bezszkodowość
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Rocznica polisy - każda kolejna rocznica daty zawarcia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.